KALİTE POLİTİKAMIZ

PLASTİKSAN, yenilikçi ürünler geliştirerek, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

İnsan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı içerisinde, müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla; ürün ve hizmet kalitesinde verimliliği ve kaliteyi artırmak ve zamanında teslimatı sağlayacak bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Ürün ve hizmetlerimizi etkileyen ulusal uluslararası mevzuatı ve ilgili diğer şartları takip edip uygulanmasını taahhüt eder.

Kurumumuzda katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde liderliği ve çalışan katılımını teşvik etmek sürekli gelişim için eğitimleri, kültürel ve sportif faaliyetleri arttırır.

ISO 9001:2015 Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmek, uluslararası standartlar düzeyinde sürdürülebilir ürün ve hizmet sunmak için kurumumuzdaki tüm süreçlerde etkin kalite yönetim sistemleri oluşturmak, uygulamak ve yürütmektir.

Tedarikçi ve müşterilerimizle ile kurumsal iletişimde teknolojik imkânları kullanarak hızlı ve etkin çalışma sistemi oluşturmaktır.

GENEL MÜDÜR
01.05.2018